Letonya’da Türk Hukuku Danışmanlığı

Letonya’da Türk Hukuku Danışmanlığı
Ülkenizde Hukuk Danışmanlığı
Letonya’da Türk Hukuku Danışmanlığı

Letonya’da Türk Hukuku Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

İstanbul’da kurulu Heper Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, Letonya’da ikamet eden Türk vatandaşlarına ve şirketlere, yerinde Türk Hukuku Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Verilen hukuki danışmanlık hizmeti kapsamında, Letonya’da bulunan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve şirketlere, talepleri halinde Türkiye’de görülen davaları ve Türk Hukuku ile ilgili yüz yüze danışmanlık hizmetleri verilebilmekte, bu hizmetler kapsamında Avukat müvekkil ilişkisi çerçevesinde;

  • Dava dilekçesi,
  • Davaya cevap dilekçesi,
  • Cevaba cevap ve ikinci cevap dilekçeleri,
  • Bilirkişi raporuna itiraz dahil her türlü itiraz ve beyan dilekçeleri,
  • Dosyanın incelenmesi ve müvekkille birlikte değerlendirilmesi,
  • Türkiye’de bulunan dava dosyası hakkında yerinde yapılacak bilgilendirmeler,
  • Yüksek Mahkeme başvuruları,

Gibi dosyanın birlikte ve yüz yüze incelenmesi, müvekkillerin yerinde bilgilendirilmesi ve tüm dilekçelerin müvekkil ile birlikte hazırlanarak dava dosyasına sunulması mümkün hale gelmekte, böylece Türkiye’de bulunan dava dosyaları ile ilgili Letonya’da yüz yüze gerçekleşen bir hukuki danışmanlık hizmeti verilebilmektedir.

Letonya’da Türk Hukuku danışmanlığı hizmeti almanın avantajı nedir?

İletişim çağında yaşıyor olmamıza rağmen günümüzün en önemli sorunlarından birisi de Avukat – Müvekkil arasındaki iletişimsizliktir. Bu durum, özellikle yurt dışında ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Türkiye’de taraf oldukları davalarda kendisini göstermekte, hak kayıplarına neden olabilmektedir. Bulunduğunuz ülkede Türk Hukuku ile ilgili danışmanlık hizmeti almanın en büyük avantajı, dilediğinizde tüm sürecin yüz yüze ve birlikte takip edilmesidir. Letonya’da yaşayan Türk nüfusun yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda bir çok vatandaşımızın bulunduğu ülkede hukuki danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyduğu açıktır. Zira iş yoğunluğu, yaşlılıktan kaynaklı nedenler ve Türkiye’de görülen dava ile ilgili olarak kişinin bulunduğu yerde hukuki danışmanlık alma isteği çokça rastlanan bir durumdur. Bu ihtiyaç, özellikle yurt dışında ikamet edilen durumlarda kendisini göstermektedir. Bir başka ülkede bulunmanıza rağmen vatandaşı olduğunuz ülkenin hukuku ile ilgili yüz yüze danışmanlık alınması oldukça sık rastlanan bir durumdur.

Hukuk ofisimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, Türkiye’de tarafı olduğunuz davanın seyri ile ilgili tüm sürece anında ve en hızlı şekilde dahil olacaksınız. Bunun yanında herhangi bir hak kaybına uğranmaması, sürelerin kaçırılmaması ve taraflarca birlikte hazırlanacak dilekçenin, anında tarafı bulunduğunuz dava dosyasına iletilmesi mümkün olabilecektir. Üstelik vekaletname evrakının herhangi bir yanlış ya da eksikliğe mahal verilmeksizin birlikte düzenlenmesi ve Avukatınıza elden teslimi size zaman kazandıracaktır. Bulunduğunuz ülkede yapılan görüşmeyi takiben dava dosyasının Türkiye’de geçireceği aşamalarla ilgili olarak ayrıca bilgilendirilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Türkiye’de taraf olduğunuz davanızın, bulunduğunuz ülkede bizzat görüştüğünüz Avukatınız tarafından takip edilmesi, dava dosyasındaki konumunuz ve talepleriniz yönünden sorunsuz ilerleyen şeffaf bir hizmete kavuşmanızı sağlayacak. Bunun için dünyanın hangi ülkesinde olursanız olun;

  • Türk Hukuku ile ilgili hukuki danışmanlık hizmetlerine,
  • Bulunduğunuz ülkede ve oturduğunuz yerden,
  • Yüz yüze yapılacak görüşmelerle,

Ulaşabilecek, Türkiye’de taraf olduğunuz tüm davaları bulunduğunuz ülkeden sanki Türkiye’deymiş gibi takip edebilme imkanına erişim sağlayabileceksiniz. Hukuk ofisimiz, Türk hukuku alanında Dünyanın bir çok ülkesinde ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerinin yerinde verilmesini sağlamaktadır.

Letonya’da Türk Hukuku danışmanlık hizmetini nasıl alabilirim?

İnternet sitemizde bulunan iletişim sekmesine tıklayarak iletişim bilgilerimize ulaşabilir, Letonya’da almak istediğiniz Türk Hukuku danışmanlık hizmetinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Hukuk Ofisimiz, sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek  yaşamış olduğunuz sorunun çözümü ile ilgili girişimlerde bulunmaktadır. Verilecek hizmetin detaylarına göre ve randevu sürecine göre bulunduğunuz ülkeye ulaşarak Türk Hukuku ile ilgili hukuki danışmanlık hizmetine ulaşmanızı sağlayacağız.

Heper Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’ne ait +908504201155 hattından bizlere ulaşabilir, verilen hizmetin detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Letonya’da Türk Hukuku Danışmanlığı hakkındaki sorularınız için buraya tıklayarak internet sitemizin iletişim bölümünden sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Önceki
Sonraki