Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku Danışmanlığı

Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku Danışmanlığı
Ülkenizde Hukuk Danışmanlığı
Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku Danışmanlığı

Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku Danışmanlığı Nedir?

İstanbul’da kurulu Heper Hukuk ve Danışmanlık Ofisi, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan Türk vatandaşlarına yerinde Türk Hukuku Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Verilen hukuki danışmanlık hizmeti kapsamında, ABD ülkesinde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, talepleri halinde kendi ülkelerinde, Türkiye’de görülen davaları ile ilgili yüz yüze danışmanlık hizmetleri almakta, bu hizmetler kapsamında Avukat müvekkil ilişkisi çerçevesinde;

  • Dava dilekçesi,
  • Davaya cevap dilekçesi,
  • Cevaba cevap ve ikinci cevap dilekçeleri,
  • Bilirkişi raporuna itiraz dahil her türlü itiraz ve beyan dilekçeleri,
  • Yüksek Mahkeme başvuruları,

Gibi tüm dilekçelerin müvekkil ile birlikte hazırlanarak dava dosyasına sunulması mümkün hale gelmekte ve böylece emsalsiz bir hizmete kavuşulabilmektedir.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku danışmanlığı hizmeti almanın avantajı nedir?

İletişim çağında yaşıyor olmamıza rağmen günümüzün en önemli sorunlarından birisi de Avukat – Müvekkil arasındaki iletişimsizliktir. Bu durum, özellikle yurt dışında ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Türkiye’de taraf oldukları davalarda kendisini göstermekte, hak kayıplarına neden olabilmektedir. Bulunduğunuz ülkede Türk Hukuku ile ilgili danışmanlık hizmeti almanın en büyük avantajı, dilediğinizde tüm sürecin yüz yüze ve birlikte takip edilmesidir.

Hukuk ofisimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren, taraf olduğunuz davanın seyri ile ilgili tüm sürece anında ve en hızlı şekilde dahil olacaksınız. Bunun yanında herhangi bir hak kaybına uğranmaması, sürelerin kaçırılmaması ve taraflarca birlikte hazırlanacak dilekçenin, anında tarafı bulunduğunuz dava dosyasına iletilmesi mümkün olabilecektir. Üstelik vekaletname evrakının herhangi bir yanlış ya da eksikliğe mahal verilmeksizin birlikte düzenlenmesi ve Avukatınıza elden teslimi size zaman kazandıracaktır.

Yine tüm bunların yanında, Türkiye’de taraf olduğunuz davanızın, bulunduğunuz ülkede bizzat görüştüğünüz Avukatınız tarafından takip edilmesi, dava dosyasındaki konumunuz ve talepleriniz yönünden eşsiz bir hizmete kavuşmanızı sağlayacak. Bunun için dünyanın hangi ülkesinde olursanız olun, size yalnızca bir telefon kadar uzağız.

ABD’de Türk Hukuku danışmanlık hizmetini nasıl alabilirim?

İnternet sitemizde bulunan iletişim sekmesine tıklayarak iletişim bilgilerimize ulaşabilir, bulunduğunuz ülkede almak istediğiniz Türk Hukuku danışmanlık hizmetinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Herhangi bir hak kaybı yaşanmaması açısından en kısa süre içerisinde tarafınızla iletişime geçilerek  yaşamış olduğunuz sorunun çözümü ile ilgili girişimlerde bulunulmaktadır. Verilecek hizmetin detaylarına göre yine en hızlı şekilde bulunduğunuz ülkeye ulaşarak Türk Hukuku ile ilgili hukuki danışmanlık hizmetine kavuşmanızı sağlayacağız.

Heper Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’ne ait +908504201155 hattından bize ulaşabilir, verilen hizmetin detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk Hukuku Danışmanlığı hakkındaki sorularınız için buraya tıklayarak internet sitemizin iletişim bölümünden sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki
Sonraki